Фермер збудував для дружини “рухливий” дім

0 154

72-річний фермер із Боснії та Герцеговини Воїн Кушич збудував будинок, що може обертатися на 360 градусів. Проект незвичного дому – подарунок для дружини. Завершити будівництво фермерові не завадили навіть проблеми зі здоров’ям, повідомляє SEEDS.

Усі будівельні роботи, а також механізм, що обертає будинок, Воїн Кушич робив самотужки. Чоловікові вдалося створити “диво техніки” навіть попри те, що він не має інженерної чи жодної вищої освіти.

Натхненницею будівництва дому, що крутиться, була дружина фермера. Кохана Воїна Кушича постійно скаржилася на вид з вікна. Їй хотілося, що у спальні було сонячно зранку, а вдень жінка хотіла бачити, що відбувається на подвір’ї, яке розміщене з протилежного боку. Фермер довго обдумував, як задовольнити примху дружини.

Воїн Кушич будував дім, що обертається протягом шести років. Навіть коли у чоловіка почалися проблеми з серцем і він потрапив до лікарні, фермер просив лікарів допомогти прожити ще хоча б рік, щоб добудувати будинок.

Читайте також: Трансформерів та драконів з тракторів створює фермер з Вінниччини

Щоб спорудити механізм, який обертає дім, Воїн Кушич використав двигун та колеса від старого військового транспорту. Тепер будинок не просто обертається, а й робить це з різною швидкістю. Найшвидше навколо своєї осі дім може повернутися за 22 секунди, якщо ж увімкнути найповільніший режим, то хата буде здійснювати рух майже непомітно і повернеться на 360 градусів за добу.

SEEDS за матеріалами Факти ICTV

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!