Колишні заробітчани заснували на Волині успішну органічну ферму

0 448

В Україні прижилася приказка, що на землі можна заробити тільки мозолі і горб, але це неправда – вважає підприємиця Галина Пушкар із Ківерців.

“Якщо працювати грамотно, використовувати сучасні підходи, то цілком реально отримувати непогані прибутки. Про себе скажу, що у мене є періоди протягом року, коли я селянка, а коли ‒ панянка. Я можу собі дозволити відпочинок у будь-якій країні світу”, ‒ каже підприємиця Галина Пушкар.

Пані Галина разом із родиною вирощує органічну малину, полуницю, картоплю, обліпиху, смородину, порічки та капусту. Їй це подобається, жінка охоче їздить на навчання та семінари, причому перевагу віддає платним. Каже, з таких зустрічей отримує більше користі.

Нині в господарстві Галини Пушкар багато видів продукції сертифіковані як “Органік сертифікат”.

“На виробництво органічної продукції ми переходили кілька років. Щороку господарство робило аналіз землі, вело журнали обліку врожаїв та поля, де зазначалися внесені добрива й засоби захисту рослин”, ‒ розповіла підприємиця.

Галині Пушкар довелося працювати у Польщі на малинових ягідниках. Там вона багато чому навчилася, звідти привезла і перші саджанці. Нині сама їх черенкує.

“Продукцію вирощуємо на замовлення багатьох підприємств Волині та сусідніх областей. Заморожуємо ягоди, але хочемо також продавати у сушеному вигляді. Повірте, не потрібно їздити на заробітки. Господарювати можна і в Україні, просто треба поставити собі мету і робити усе, щоб її досягти”, – запевняє пані Галина.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Волинські новини

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!