Підприємства з постраждалих регіонів можуть отримати гроші на енергоефективне обладнання

0 89

Фонд Східна Європа за фінансової підтримки Урядів Німеччини і Швейцарії через GIZ надасть 10 грантів українським підприємствам у межах проєкту «Power Up!», пише SEEDS.

Фінансування можуть отримати бізнеси, що постраждали внаслідок війни, у Сумській, Харківській та Чернігівській областях зможуть отримати до одного мільйона гривень на закупівлю енергоефективного обладнання.

Гранти, які отримають обрані компанії, можуть бути використані винятково на впровадження енергоефективних заходів, спрямованих на зменшення енергоспоживання та викидів CO2 цими підприємствами.

Читайте також: В Україні стартує національна грантова програма для дрібних та середніх підприємців

Планується, що сукупна річна економія енергії для обраних 10 підприємств становитиме не менше ніж 3 000 МВт/рік, повідомляється на порталі Дія.Бізнес.

Участь у грантовому конкурсі можуть взяти господарські товариства (товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю, повні товариства, акціонерні товариства) та комунальні підприємства, які були уражені воєнними діями та мають документальне підтвердження прямого впливу (знищення та/або пошкодження майна підприємства) або непрямого впливу (зменшення виробництва).

Детальніше про проєкт — за посиланням.


Проєкт «Power Up!» впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки програми «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням урядів Німеччини і Швейцарії.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!