Господиня з Вінниці вирощує на городі понад 100 сортів винограду

0 79

Наталя Мельник з Вінниці виноград вирощує вже понад 20 років. Господиня має 10 соток городу, де ростуть більш як 100 сортів сонячної ягоди, пише SEEDS.

“Якщо сорти ранні — то вони будуть, якщо вони пізні, такі як в Одесі чи Криму — то у них тепло. Осінь — тепла, а у нас вони достигати не будуть, треба лише теплицю”, — розповідає Наталя Мельник.

Перший врожай, каже, починає збирати наприкінці липня. Останній — перед заморозками. Цьогоріч врожай винограду у порівняні з минулим роком — гірший. Усе, каже, через несприятливі погодні умови.“Важко, але воно того варте, бо душа розквітає, коли весною дивишся що розкрилися і квітнуть, це просто необхідно любити”, — розповіла Наталя Мельник Суспільному.

Читайте також: В Україні збираються посилити відповідальність за незаконний обіг деревини

Біля виноградника, каже, працюють усі. Донька Марія каже, живе окремо від батьків. Біля свого будинку теж посадили 30 кущів винограду.

“Якщо на ринку купувати виноград — то я не знаю чим його обробляли, чим кропили, а тут ми все знаємо — він безпечний”, — розповідає Марія.

Виноград смакує не лише родині Мельників. Надлишок — продають. За кілограм, каже Наталя Мельник, просять 100 гривень. Частина цих грошей йде на ЗСУ.

Жінка розповідає, що у лавах ЗСУ зараз служить її син. Тож нині частину грошей від реалізації винограду з власного городу відкладають на допомогу.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!