Притулок для кіз створили в Херсонській області

0 313

Уже протягом шести років Юрій Лукашев з Олешок (Херсонська область) розводить кіз. Наразі в його господарстві 50 тварин. Сам Юрій називає своє обійстя не фермою, а притулком, адже особливого прибутку від козівництва він не отримує, але продавати кіз господареві шкода, повідомляє SEEDS.

Перші кози в Юрія Лукашева з’явилися у 2015 році. Тоді його дівчина планувала зайнятися молочним бізнесом. Утім, з дівчиною не склалося, а кози залишились. За рік Юрій викупив кількох кіз, яких хотіли зарізати – чоловікові стало шкода тварин. Пізніше сусіди, які вже не хотіли утримувати рогатих також привели свої кіз до притулку чоловіка. Так “козяча родина” розрослася до 50 голів.

Кожна тварина має своє ім’я. Господар надає перевагу іноземним прізвиськам для кіз.

Читайте також: Снеки з козячого м’яса та баранини виготовляють фермерки зі Львівщини

Юрій Лукашев не варить сири і не продає кіз. Торгує лише молоком, та й на нього, зізнається, попит невисокий.

“Продавати кіз я не хотів і не хочу. Для мене це принципово. Двох козликів спробував на початку продати, але прослідкувати їх подальшу долю не можу. Все тримається не на здоровому глузді навіть. Всіх не врятуєш, прагматики в моїх діях немає. Просто жалість, доброта саме до кіз, козликів, козенят. Шкода мені їх. Тварини дуже розумні, дуже красиві”, – зазначає господар.

SEEDS за матеріалами Суспільне Херсон

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!