Рекордного рівня досягли ціни на цибулю в Україні

0 886

З минулого року оптова ціна на цибулю в Україні зросла більш ніж удвічі. Наразі вона складає в середньому 7 гривень за кілограм. Така гуртова вартість є рекордною, повідомляє SEEDS.

Подібна ситуація на ринку може призвести до того, що після найбільш вдалого сезону, з точки зору експорту, Україна знову може перетворитися на імпортера цибулі, вважають аналітики порталу EastFruit.

Якщо оптові ціни зростуть іще хоча б на 10%, полички українських магазинів заполонить дешевша цибуля з Узбекистану та Таджикистану.

Наразі оптові ціни у цих країнах у середньому складають 0,12-0,14 долара за кілограм, а в Україні – 0,26 долара за кілограм. Утім навіть за таких умов через витрати на транспортування експортери з Центральної Азії не поспішають виходити на український ринок. Та подальше зростання цін сприятиме імпорту цибулі.

До того ж, згідно з попередніми даними аналітиків порталу «АПК-Информ: овощи и фрукты», які наразі готують оновлений випуск щорічного прогнозу виробництва та цін на овочі та фрукти в Україні, цього року обсяги виробництва цибулі будуть меншими.


  • Як зміниться ринок їжі у найближчі роки?
  • Які українські суперфуди наразі популярні на внутрішньому та зовнішньому ринках?
  • Які технології допомагають українським компаніям виходити на нові ринки і створювати унікальні продукти?

 💡 Про це все ви можете дізнатися 27 жовтня під час Міжнародної конференції: «From Local to Global: суперфуди, технології, ринки» з циклу Збільшення прибутків агробізнесу. Організатором виступає агромедіа-агенція SAPIENZA за підтримки Київського контрактового ярмарку. Місце зустрічі: м. Київ, Міжнародний виставковий центр (Броварський проспект 15), виставка “AgroComplex 2021”. Початок о 12:00.

Відвідування безкоштовно за умови попередньої реєстрації. Зареєструватися можна тут

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!