Штучний інтелект створює рецепт поживного молочного білка нового покоління

0 77

Неймовірні новини світу: нідерландська компанія Vivici, що базується в інноваційному біотехнологічному кампусі у м. Делфт, та бостонська Ginkgo Bioworks (США) завдяки штучному інтелекту та точній ферментації хочуть винайти стійкий та поживний молочний білок нового покоління, пише SEEDS.

Ginkgo Bioworks, як платформа для клітинного програмування та біозахисту, використовуватиме свої потужності з виробництва білка та платформу генеративного штучного інтелекту, щоб надати Vivici найкращі штами мікробів.

Читайте також: Науковці навчили мікроби перетворювати фруктові відходи на екологічне рослинне масло

Vivici, у свою чергу, оцінить ці штами, вибере найкращі та налагодить виробництво, щоб далі постачати молочний білок компаніям, які створюватимуть інноваційні стійкі та екологічно чисті продукти.

«Ginkgo має чудові можливості та є однією з провідних компаній у створенні біорізноманіття, в тому числі за допомогою штучного інтелекту», – розповів деталі майбутнього процесу генеральний директор нідерландської компанії Стефан ван Сінт Фієт виданню foodingredientsfirst.

«Технологія Ginkgo та підхід, керований штучним інтелектом, дозволять нам створювати оптимізовані системи прецизійної ферментації для ефективного та передбачуваного виробництва окремих білків, які мають бажані властивості для задоволення потреб наших клієнтів», – говорить Стефан ван Сінт Фієт.

За його словами, характеристики цих білкових продуктів можна значно покращити порівняно з тими, що доступні у молочних продуктах тваринного походження.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!