AGROPORT East Kharkiv 2017 – визначив кращі агропідприємства Харківської області

0 211

Майже 100 кращих представників агропідприємств Харківської області з різних районів зібралися на урочисту церемонію нагородження, в рамках AGROPORT Awards Kharkiv 2017. Церемонія проходила в  пасажирській залі терміналу аеропорту «Харків».

Керівник проекту AGROPORT Ukraine Дмитро Титаренко разом з першим заступником облдержадміністрації Марком Беккером привітали присутніх зі святом відкриття найголовнішої агроподії Східної України.
«Ми маємо великий потенціал,  і є активним учасниками Євросоюзу. За три роки збільшилися експортні поставки Харківської області, вони склали 304 млн грн і це 48 відсотків від  усього доходу, які отримали аграрії.  І дуже важливо, що в нашій області є такий майданчик, де сільгоспвиробники можуть заключати нові контракти спілкуватися, а в подальшому отримувати інвестиції», – заявив Марк Беккер.

Дипломи переможців AGROPORT Awards Kharkiv 2017 в номінаціях отримали: 
ТОВ Хлібзавод «Салтівський» в номінації «Лідер галузі»
ТОВ «Терра» в номінації  «Якісний продукт»
ТОВ «Салтівський м’ясокомбінат» в номінації «Лідер галузі»
СТОВ «Мрія» Куп’янський район в номінації «Кращий роботодавець»
ПАОП «Промінь» в номінації «За постійне підвищення врожайності»
ТОВ АФ «Сади України» в номінації «За великий внесок у розвиток агропромислового комплексу»
ФГ «СТВ-Агро» Валківський район в номінації «Кращий платник податків»
ТОВ «Курганський бройлер» в номінації «Найбільша частка у виробництві (78% за 1 півріччя 2017)»
ТОВ «Агросервіс ЛТД» Чугуївський район в номінації «Суспільно відповідальний бізнес»
ПСП «Родіна» Двурічанський район  в номінації «Досягнення в інноваціях»
ТОВ КВФ «Рома» в номінації «Постійний технологічний розвиток»
Також було відзначено:
Харківську обласну організацію роботодавців у сфері агропромислового комплексу за активну участь в розвитку АПК регіону;
ТОВ «ТБ Харківукорзбут» за високий професіоналізм та плідну співпрацю з підприємствами області.
Керівник проекту AGROPORT East Kharkiv 2017 Дмитро Титаренко разом з представником генерального партнера Харківського Агропорту, компанії  DCH генеральним директором торгового будинку «ХТЗ» Олексієм Петровичем Колєсніком, відзначили кількох партнерів, які постійно підтримують захід на Сході України.
Відзнаки отримали:
– Міжнародний аеропорт «Харків» який приймає AGROPORT четвертий рік поспіль,
– ПАТ «Укрпошта», яке постійно підтримує  розсилку продукції заходу. – Співорганізатори «Всесвітнього Дня яйця», який відбувався в рамках AGROPORT East Kharkiv 2017 Асоціацію «Харківптахопрос» .
А також дві агрофірми, що входять до складу агрокомпанії AgroGeneration – агрофірму ПОСП «Бурлуцьке», за досягнення у розвитку рослинництва області і агрофірму «Подолівська», за досягнення у розвитку тваринництва Харківщини.
Нагадаємо, що AGROPORT East Kharkiv 2017 триватиме три дні.
В п’ятницю, в другий день проведення шостого міжнародного Агропорту , відбудеться науково-практична конференція, на якій обговорюватимуться проблеми пов’язані зі зиміною клімату на Сході України. Учасники конференції шукатимуть відповідь на запитання – як підвищити врожайність в нових кліматичних умовах. відвідувачів заходу чекає науково-практична конференція з адаптації сільського господарства в Східній Україні до змін клімату – як підвищити врожайність в нових кліматичних умовах. Крім того проходитиме круглий стіл, під час якого обговорюватимуть майбутнє органічного виробництва.
В суботу, 7 жовтня, випробувань сільгосптехніки на демо-полях академії, до яких будуть залучені і студенти навчального закладу.
Всі три дні роботи AGROPORT East Kharkiv 2017, в авіаангарі працюватиме тематична виставка.

 

АГРОПОРТ – щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить з 2015 року за підтримки FAO і входить в календар ООН. Традиційно тематика заходу корелюється з генеральною лінією FAO і підтримує тематику Міжнародних років, які приймає Генеральна асамблея ООН. З 2016 АГРОПОРТ об’єднав фермерів всієї України і проводиться в форматі Захід-Схід. Форум є комплексним і складається з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції та серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу. З моменту заснування проходить на майданчиках Міжнародних аеропортів Харкова і Львова. Організатор форуму: консалтингова компанія ТОВ «Авіабренд». Стратегічний партнер  — група DCH Олександра Ярославського .
Продовольча і сільськогосподарська Організація ООН (ФАО) є міжурядовою і спеціалізованою установою ООН, до складу якої входять 194 держави-члена, два асоційованих члена і одна організація-член – Європейський союз. Штаб-квартира ФАО знаходиться в Римі (Італія), а представництва організації розташовані в більш ніж у 130 країнах. Організація сприяє встановленню партнерських відносин між урядами, бізнес-об’єднаннями, громадянським суспільством і приватним сектором в сфері продовольчої безпеки і розвитку сільського господарс
Всесвітній день продовольства (World Food Day) щорічно відзначається у всьому світі 16 жовтня, на честь заснування Всесвітньої продовольчої організації (FAO). У 2016 році святкування було присвячено темі зміни клімату у всьому світі, і, відповідно, змін у сільському господарстві та виробництві продуктів. На всіх континентах і у всіх країнах-членах ООН WDP відзначається тематичними конференціями, семінарами та спеціальними акціями із залученням профільних фахівців і широкої громадськості.
Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!