У Львові відкрився Хаб для фермерів крафтовиків регіону

0 95

Відтепер фермери крафтовики Львівщини матимуть місце, де безпосередньо можуть зустрітися зі своїм споживачем та популяризувати свій продукт на місцевому рівні. Все тому, що у Львові запрацював Хаб популяризації продукції локальних виробників, пише SEEDS.   

У перший день відкриття на ярмарку крафтові виробники зі Львівщини представили свою продукцію: сири, мед, фрукти з власного саду, ковбаси за домашніми рецептами, супові набори, хліб та іншу хлібобулочну продукцію.

«Величезне дякую організаторам за круту ідею – створити в одному місці хаб, де наші фермери зможуть поспілкуватися, обмінятися досвідом та реалізувати свою продукцію, залучати нових клієнтів. Такі проєкти націлені на підтримку місцевих виробників і це дуже круто.

Львівщина є лідером за фінансовою підтримкою аграріїв. З обласного бюджету в межах Комплексної програми у поточному році спрямували майже 48 мільйонів гривень. Ми перша область, яка у час війни, змогла успішно реалізувати таку програму», – запевнив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Читайте також: Романтичні яблука з Черкащини не скоро потраплять на полиці крамниць

Працюватиме Хаб щосуботи з 10:00 до 16:00 за адресою: вул. Княгині Ольги, 98К (приміщення №49). Окрім ярмарків, тут будуть відбуватися семінари, навчання для виробників крафтової продукції, а також усіх, хто лише планує створити власний агробізнес, пише Львівська ОВА.

Організаторами відкриття Хабу популяризації продукції локальних виробників є ГО Сільськогосподарський дорадчий центр «Фермерська країна» за підтримки Програми USAID «Конкурентноспроможна економіка України». Співорганізатори – члени СК «Фермерська родина».


Львівська область завдяки обласній програмі значний фінансовий ресурс спрямовує також на підтримку агропромислового розвитку. У поточному році на підтримку сільського господарства з обласного бюджету спрямували 47,9 млн грн. Також державна програма Програма «єРобота» допомагає розвивати садівництво, підприємства переробки та сприяє створенню нових сімейних фермерських господарств.

 

SEEDS  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!