У США виготовляють сир з картоплі

0 443

Проблемою для багатьох веганів, що обожнюють піцу, є знайти аналог сиру, який був би таким же смачним та тягнувся, як справжній молочний продукт. Виявляється, подібний веганський сир можна виготовити з картоплі. Його вже два роки виробляє стартап Pleese Foods з Нью-Йорка, повідомляє SEEDS.

Веганський сир Pleese Foods виробляється без використання молочних продуктів, сої, насіння або глютену, а також без горіхів. Компанія співпрацює з ресторанами, а також продає картопляний сир онлайн.

“Причина того, що рослинний сир не був широко доступним в піццеріях міста, полягала в тому, що невеликим ресторанам було невигідно його купувати, і вони не відповідали високим стандартам традиційних кухарів. Pleese був розроблений за допомогою порад представників піцерій по всьому Нью-Йорку”, – розповідає співзасновник компанії Кобі Регев.

Інші рослинні сири тануть за вищих температур, ніж сир з молока. Це ускладнює процедуру приготування.

“Ми вирішили цю проблему, розробивши рецепт “швидкого танення” спеціально для ресторанів. Ми сподіваємося, що це означає, що Pleese стане рослинним сиром, який вибирають великі мережі, які вже ввели альтернативи м’ясним стравам у своє меню, але все ще подають його з молочним сиром”, – зазначає пан Регев.

До складу унікального веганського сиру входить суміш бобових культур та виділені білки картоплі.

Пандемія та локдауни не лише не завадили розвитку стартапу, а навпаки – сприяли йому.

“Ми скористалися можливістю зв’язатися з онлайн-спільнотою веганів і знайшли ресторани по всій країні, які були зацікавлені спробувати наші продукти. Через кризу у нас було більше часу, щоб зосередитися на основних споживачах і по-справжньому спілкуватися з ними”, – розповідає Кобі Регев.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!