Велика вода затопила на Черкащині 50 гектарів ягідників 

0 1 800

На Черкащині в селі Келеберда, що раніше входило до складу Канівського району, через «велику воду» затопило землі фермерського господарства «Тарасів обрій». Під водою опинилися 50 га ягідників і 86 га зернової групи, пише SEEDS.

Відео моторшних кадрів оприлюднили на сторінці господарства в мережі Фейсбук.Керівництво господарства, де вирощують лохину, розводить руками і шукає роботу для своїх працівників.

«Активуємо процес фіксації збитків. Колеги, якщо є вакансії в Канівському районі – просимо розглянути наших працівників для працевлаштування. Колектив спрацьований та навчений по догляду за ягідною плантацією», – пише на своїй сторінці керівництво фермерського господарства.

Фермери дивуються, що при відсутності опадів і затяжних дощів допустили підтоплення в катастрофічних обсягах. Такого в Келеберді не памятають останні 50 років.

Читайте також: В аграрному секторі України з’являться тисячі нових вакансій

Станом на 15:00 17 квітня за інформацією Гідрометеорологічного центру спостерігається сезонне підняття рівня води у межах річок Віть, Дніпро, Десна, Сейм, Сож, Прип’ять, Горинь та Західний Буг на територіях Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Кіровоградської, Рівненської, Полтавської, Черкаської та Чернігівської областей.

На даний час гідрологічна ситуація контрольована, повідомляє ГУ ДСНС України. У Дніпропетровській, Волинській, Рівненській, Черкаській та Полтавській областях підтоплено 9 тис. 138 га сільськогосподарських угідь.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!