Карту України з ковбасної нарізки та оду ковбасі представлять на Одещині

0 65

Гастрономічні фестивалі та ярмарки стають дедалі популярнішими в Україні. Такі події є для картоплі, сливи, черешні та навіть борщу і ковбаси. А вже наступних вихідних виробники та любителі м’ясного в Україні можуть стати свідками встановлення “ковбасного” рекорду. На 25 вересня на Одещині заплановано проведення традиційного фестивалю-ярмарку «Любашівка – столиця української ковбаси». Організатори події планують зафіксувати новий рекорд України, створивши найбільшу карту з ковбасної нарізки, повідомляє SEEDS.

У програмі четвертого обласного ковбасного фестивалю-ярмарку – екскурсія до коптильні, де можна буде побачити, як готуються м’ясні смаколики; тематична театралізована вистава «Ода ковбасі»; виставка крафтової продукції від народних майстрів, культурні заходи, а також встановлення та реєстрація національного рекорду «Найбільша карта України з ковбасної нарізки», повідомляють у Любашівській громаді.

Нагадаємо, у серпні сотні учасників з 10 регіонів України на Полтавщині приготували 80 видів борщу. Борщ з грушами, зі щуками, з раками, з полуницею, з куркою, з перепілкою, зі свининою, борщ підбиваний, білий, зелений – такі варіації традиційної страви можна було спробувати в Опішні на фестивалі “Борщик у глиняному горщику”.

Читайте також: Міжнародний фестиваль борщу провели на Полтавщині

Крім приготування борщу учасники фестивалю проводили майстер-класи з приготування хліба на заквасці та весільних пирогів і коників, навчали традиційним обрядам та примовлянням.


  • Як зміниться ринок їжі у найближчі роки?
  • Які українські суперфуди наразі популярні на внутрішньому та зовнішньому ринках?
  • Які технології допомагають українським компаніям виходити на нові ринки і створювати унікальні продукти?

 💡 Про це все ви можете дізнатися 27 жовтня під час Міжнародної конференції: «From Local to Global: суперфуди, технології, ринки» з циклу Збільшення прибутків агробізнесу. Організатором виступає агромедіа-агенція SAPIENZA за підтримки Київського контрактового ярмарку. Місце зустрічі: м. Київ, Міжнародний виставковий центр (Броварський проспект 15), виставка “AgroComplex 2021”. Початок о 12:00.

Відвідування безкоштовно за умови попередньої реєстрації. Зареєструватися можна тут

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!