Зібрати собі сніданок на городі та подоїти козу можна в ресторані на Одещині

0 192

Пообідати на березі моря, спробувати сеанс козотерапії, покуштувати бринзу та домашні яйця, сфотографуватися у лавандовому полі та багато інших розваг для любителів зеленого туризму пропонують фермери на Одещині. У господарстві “Кози та Матроси”, що розташоване в селі Миколаївка, відвідувачам навіть пропонують доїти кіз та безкоштовно фотографуватися з тваринами, повідомляє SEEDS.

Локації для фото з козами достатньо цікаві – солома, квіти, костюми. Для тварин цікаве спілкування з відвідувачами ферми. За словами власників, кожна коза – індивідуальність.

“Ось, наприклад, Сніжана залюбки слухає музику, а улюблене заняття Свєтки — приміряти костюми та фотографуватись. Ванесса навпаки — інтроверт. Цінує час, проведений наодинці, насолоджуючись заходами сонця та краєвидами, що відкриваються з ферм”, – йдеться на сторінці господарства у Facebook.

Також на території ферми діє кемпінг з цікавими локаціями, де можна не лише відпочити, а й зробити гарні фото для соціальних мереж. За бажанням туристам пропонують взяти участь у приготуванні їжі з домашніх продуктів чи зібрати овочі.

“Уявіть, як ви прокидаєтесь під перших півнів, виходите з глемпінгу в лавандове поле та насолоджуєтесь сніданком з домашніх овочів, скремблом з яєць наших курей та бринзою з молока наших кіз”, – говорять власники господарства.

Читайте також: Унікальний український продукт Гуцульська овеча бриндзя: що варто знати?

Також на фермі можна відвідати маслоробню і ознайомитись з процесом виробництва вершкового масла, а також купити овочі, ягоди та фрукти.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!