Мільйон доларів за два дні зібрали виробники штучного м’яса

0 1 003

Прогнозується, що до 2028 року ринок рослинних замінників м’яса досягне обороту 73 млрд доларів. Судячи з успіху деяких компаній, ця сума може бути навіть більшою. Наприклад, новозеландський стартап Off-Piste Provisions, що займається виробництвом штучного в’яленого м’яса, за дві доби зібрав мільйон доларів інвестицій, повідомляє SEEDS.

Перший капітал у розмірі більш ніж 130 тис. доларів компанія отримала рік тому. Це був грант від уряду Нової Зеландії. Завдяки цим коштам Off-Piste Provision у співпраці з університетом Massey University та компанією Callaghan Innovation вдалося створити рослинний замінник м’яса, який за структурою та смаком дуже схожий на тваринний в’ялений білок, пише greenqueen.com.hk.

Виготовляють веганський замінник в’яленого м’яса з гороху та бобів. Загалом 45% продукту – це білок. Веганські в’ялені слайси не містять глютену та сої. Продукт доступний у трьох варіаціях – класичний, з солодко-гострим соусом та з соусом теріякі.

Тепер, завдяки угоді з торговельною мережею Foodstuffs South Island, ще дев’ять продуктів від Off-Piste Provisions з’являться на ринку на початку 2022 року. Мережа супермаркетів налічує понад 200 магазинів, що гарантує поширеність бренду.

Джейд Грей, засновник та генеральний директор бренду зазначає, що форма продукту є відповіддю на запит молодого покоління, яке менше шанує традиційні прийоми їжі, але любить перекуси. У той же час молодь піклується про своє здоров’я, а веганські замінники в’яленого м’яса – це цілком здоровий перекус.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!