Український фермер прагне зробити козячий сир і молоко популярними

0 92

Культура споживання продуктів козівництва в Україні розвинута мало. Саме тому промислових козячих ферм не так багато. Але ситуацію можна змінити, доводить власник фермерського господарства «Тетяна 2011» (Київська обл.) Василь Цвик. Наразі продукція підприємства продається у найбільших мережах супермаркетів країни, повідомляє SEEDS.

Продається продукція ферми під торговельною маркою «Zinka». Це і молоко, і десятки видів сирів та кисломолочних продуктів. Щоб досягти такого успіху в своїй справі, Василь Цвик навчався у своїх французьких колег. Отримували досвід у Франції і працівники ферми, зокрема доярі. Зараз на підприємстві працює технолог-француз. А завдяки активній участі в професійних виставках та інших заходах, французькі козівники вже добре знають Василя Цвика.

“Козівництво у великих масштабах — це нова історія для України. Культури споживання як такої немає або ж вона досить низька. Фахівців теж бракує. Шість років тому, коли ми тільки починали, то шукали доярів і відправляли їх у Францію на тримісячне стажування. Наше обладнання — зі Швейцарії, наші кози — із Франції, а тому нам потрібно знати, як використовувати найкращі технології європейських країн”, – розвовів фермер у інтерв’ю для НВ.

Наразі у фермерському господарстві утримують 2700 кіз. Це тварини альпійської та зааненської порід. З 1,2 тис. тонн козячого молока, виробленого в Україні в 2019 році, 700 тис. тонн – продукція ФГ «Тетяна 2011». За минулий рік обсяги виробництва молока на фермі склали 1 тис. тонн.


  • Як зміниться ринок їжі у найближчі роки?
  • Які українські суперфуди наразі популярні на внутрішньому та зовнішньому ринках?
  • Які технології допомагають українським компаніям виходити на нові ринки і створювати унікальні продукти?

 💡 Про це все ви можете дізнатися 27 жовтня під час Міжнародної конференції: «From Local to Global: суперфуди, технології, ринки» з циклу Збільшення прибутків агробізнесу. Організатором виступає агромедіа-агенція SAPIENZA за підтримки Київського контрактового ярмарку. Місце зустрічі: м. Київ, Міжнародний виставковий центр (Броварський проспект 15), виставка “AgroComplex 2021”. Початок о 12:00.

Відвідування безкоштовно за умови попередньої реєстрації. Зареєструватися можна тут

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!