Завод з доробки картоплі на Київщині шукає фермерів: готові закупити 50 тис. тонн бульби

0 1 322

Нещодавно компанія «Зелена гільдія» у Гостомелі (Київська область) збудувала завод з доробки овочів та картоплі. Тепер виробник активно шукає постачальників бульби. Компанія входить до переліку найбільших постачальників митої картоплі в Україні, повідомляє SEEDS.

«Зелена гільдія» також вирощує картоплю на власних полях. Утім, цих обсягів недостатньо, щоб заповнити виробничі потужності заводу, пише
AgroTimes. Наразі щосезону компанія готова закуповувати 50 тис. тонн бульби. Утім, картопля для доробки на заводі має бути якісною та відповідати певним критеріям. Зокрема, «Зелена гільдія» закуповує бульбу фракції 55+. Картопля не має бути уражена шкідниками чи хворобами, а також бути з мінімум механічних ушкоджень.

Варто зазначити, що для нового стандарту ДСТУ для вищого сорту картоплі, який незабаром має набрати чинності, за основу брали критерії компанії «Зелена гільдія».

Читайте також: Українська картопля поклала на лопатки європейські врожаї та ціни

«Свій бізнес ми розпочинали із закупівлі сировини по всій Україні. Також вирощуємо картоплю самостійно, проте наших власних обсягів товару бракує, тому ми змушені докупляти. Для нас важливо знайти виробників, чия продукція відповідає нашому внутрішньому стандарту, що передбачає виробництво преміального сорту картоплі», – зазначає Костянтин Завгороднюк, комерційний директор групи компаній «Зелена гільдія».

Крім картоплі завод займається доробкою іншої плодоовочевої продукції. Загалом «Зелена гільдія» власним виробництвом овочів та картоплі завантажує потужності заводу на 95%.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!